Regulamin Prywatność Kontakt

ZBIÓRKA
2019/5588/OR

2019-12-23

Zbiórka odbyła się w Częstochowie w trakcie trwania Aleji Gwiazdkowej tj. 20 - 22 grudnia. Zbiórka przebiegła bez większych problemów. Jest to nasza pierwsza zbiórka więc mogliśmy poznać trud kwestowania i docenić inne fundacje, które wychodzą ze swoim programem do mieszkańców swoich miast.

Celem zbiórki było zebranie środków na cele statutowe fundacji w tym ze szczególną uwagą na dzieciaki z przedszkoli i szkół na terenie miasta Częstochowy. Zbiórkę można śledzić na portalu zbiorki.gov.pl. Mają Państwo tam pełne informacje odnośnie czasu rozliczenia zbiórki przez nas oraz informacji na co te środki przeznaczamy.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaufanie i osobom kwestującym za poświęcony czas i siłe.

ZBIORKI.GOV.PL

ZE ZBIÓRKI