Regulamin Prywatność Kontakt

STRONY INTERNETOWEJ
FUNDACJAWIDOCZNI.PL

1. DEFINICJE

• Administrator – Fundacja Widoczni z siedzibą w Częstochowie, ul. Focha 19/21 lok 46.
  • Dane osobowe – wszystkie informacje o osobie fizycznej zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania poprzez jeden bądź kilka szczególnych czynników fizycznych, genetycznych, psychicznych, kulturowych lub społecznych, również IP urządzenia czy dane lokalizacyjne.
  • Polityka – niniejsza Polityka prywatności.
  • RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
  • Serwis – serwis internetowy fundacjawidoczni.pl
  • Użytkownik – osoba korzystająca z serwisu.

2. KORZYSTANIE Z SERWISU

• Dane osobowe osób korzystających z Serwisu są przetwarzane przez Administratora.
  • Dane pozyskane w związku z korzystaniem przez Użytkowników z Serwisu i nie będące danymi osobowymi są używane jedynie do celów analitycznych, marketingowych i w celu zapewnienia działania strony.

3. FORMULARZ KONTAKTOWY

• Administrator zapewnia możliwość skontaktowania się z nim przy wykorzystaniu elektronicznego formularza.
  • Skorzystanie z formularza wymaga podania danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numer telefonu.
  • Użytkownik może podać także inne dane w celu ułatwienia kontaktu lub obsługi zapytania.
  • Podanie danych w postaci imienia i nazwiska oraz adresu e-mail jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zapytania, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości obsługi.
  • Dane osobowe są przetwarzane:
    • w celu identyfikacji nadawcy
    • obsługi jego zapytania przesłanego przez udostępniony formularz
    • w celach analitycznych i statystycznych

4. REKLAMA

• Administrator przetwarza dane osobowe Użytkowników w celu poprawy działań marketingowych:
    • kierowaniu e-mailowych powiadomień o interesujących treściach, projektach, akcjach i uchwałach
    • prowadzeniu innego rodzaju działań związanych z promocją działań charytatywnych
    • W celu realizowania działań marketingowych Administrator nie wykorzystuje profilowania.

5. OKRES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

• Okres przetwarzania danych osobowych przez Administratora zależy od rodzaju świadczonej usługi i celu przetwarzania. Co do zasady dane przetwarzane są przez czas świadczenia usługi, do czasu wycofania wyrażonej zgody lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu względem przetwarzania danych.
  • Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed jej wycofaniem.

6. UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA

• Osobom, których dane dotyczą, przysługują następujące prawa:
    • prawo do informacji o przetwarzaniu danych osobowych
    • prawo do uzyskania kopii danych
    • prawo do sprostowania danych
    • prawo do usunięcia danych
    • prawo do ograniczenia przetwarzania
    • prawo do przenoszenia danych
    • prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych
    • prawo wycofania zgody
    • prawo do skargi
  • Wniosek dotyczący realizacji praw podmiotów danych można złożyć:
    • w formie pisemnej poprzez wysłanie listu na adres: Fundacja Widoczni, ul. Focha 19/21 lok 46, 42-217 Częstochowa
    • drogą e-mailową na adres: kontakt@fundacjawidoczni.pl
  • Wniosek powinien w miarę możliwości precyzyjnie wskazywać, czego dotyczy żądanie, tj. w szczególności:
    • jakiego dotyczy uprawnienia
    • jakiego dotyczy procesu przetwarzania danych
    • co jest powodem rezygnacji
  • Jeżeli złożone żądanie będzie sformułowane w sposób niejasny nie zostaną podjęte żadne działania.
  • Po stronie Administratora nie leży wyjaśnianie sformułowań niezrozumiałych i niejasnych w treściach pochodzących od użytkownikach.
  • Odpowiedź na wniosek zostanie udzielona w ciągu 1 miesiąca od jego otrzymania.
  • Odpowiedź będzie udzielana na adres e-mail, z którego przesłano wniosek, a w przypadku wniosków wysłanych na adres siedziby na adres wnioskodawcy.

7. UJAWNIANIE DANYCH OSOBOWYCH

• W celu realizacji usług korzystamy z podmiotów zewnętrznych, którym, w razie potrzeby, ujawniamy dane osobowe:
  • W przypadku uzyskania zgody Użytkownika jego dane osobowe zostaną udostępnione innym podmiotom do ich celów.
  • Jeśli jest to wymagane przez prawo, Administrator ujawni dane osobowe innym podmiotom.

8. BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

• Dokładamy wszelkich starań, by zwiększyć bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.
  • Do danych osobowych mają tylko osoby upoważnione.
  • Dane wykorzystywane są tylko w sposób niezbędny do działania serwisu fundacjawidoczni.pl lub Fundacji Widoczni.

9. DANE KONTAKTOWE

• Korespondencja: Częstochowa, ul. Focha 19/21 lok 46
  • Elektronicznie: kontakt@fundacjawidoczni.pl

10. ZMIANY NINIEJSZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI

• Niniejszą Polityka Prywatności może być aktualizowana.
  • Data wejścia w życie: 25 październik 2019 roku.

DZIAŁAJ

RAZEM Z NAMI